05
Сподели:
Протокол от журиране на Национален конкурс "Шарено петле" 2023
ПРОТОКОЛ
ОТ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА И ФОТОГРАФИЯ“ШАРЕНО ПЕТЛЕ“
Първи модул:
Национален конкурс за детска рисунка:
“В Полите на Странджа“
Днес, 19.05.2023г. комисия в състав:
- Председател: инж. Иван Жабов – Кмет на Община Средец
Членове:
- Сергей Стоилов – директор на Дирекция „ОЗКСДИМС“ при Община Средец
- Марин Димов– директор на ОДК гр. Средец
- Красимир Иванов- художник, учител по рисуване
- Росица Алексиева- художник, учител по рисуване
- Живко Батакчиев – фотограф, Batakchiev Photography
- Ваня Костадинова- фотограф
След като прегледаха, предоставените рисунки и материали за участие в конкурса, класираха следните участници:
Приз “Лора Янева“:
Ния Светославова Катушева- ЦПЛР- Център за изкуства, култура и образование „София“
Журирал: Мирослав Калудов-Янев, Марин Димов, Красимир Иванов, Росица Алексиева
Награда на кмета на Община Средец инж. Иван Жабов:
Искра Илиева Стоева- ОУ“Елин Пелин“ гр.Бургас
Журирал: Марин Димов, Красимир Иванов, Росица Алексиева, Сергей Стоилов
Награда поощрителна:
1. Йоана Живкова Иванова- ОУ “Елин Пелин“ с. Бургас
2. Лъчезара Людмилова Чолакова- ДГ „Брезичка“- гр. Шумен
Журирал: Марин Димов, Красимир Иванов, Росица Алексиева, Сергей Стоилов
Награда на Директора на ОДК, гр. Средец:
Калин Любенов Янев, ОБУ „Неофит Рилски“ гр. Самоков
Журирал: Марин Димов
Жанр “Живопис“
МЯСТО |
ВЪЗРАСТОВА ГРУПА |
КЛАСИРАН УЧАСНИК |
III място |
I-ва група |
Димитър Василев Илиев- ДГ „Бърборино“- гр.Средец |
III място |
I-ва група |
Елия Иванова Иванова- ДГ „Иглика“ гр.Бургас |
II място |
I-ва група |
Джудит Димова Димова- ДГ №25 „Ален мак“ гр.Стара Загора |
I място |
I-ва група |
Цветелина Константинова Цветанова- ДГ „Иглика“ гр. Бургас |
III място |
II-ра група |
Еда Сабриева Хасанова- Школа „Арт Попово“ гр.Попово |
II място |
II-ра група |
Мелис Севгин Гюксел- СУ „Йордан Йовков“ гр. Кърджали |
II място |
II-ра група |
Зорница Георгиева Паскалева- Ателие „Живопис“ гр. Бургас |
I място |
II-ра група |
Инджи Сеит Емин- СУ „Йордан Йовков“ гр. Кърджали |
III място |
III-та група |
Габриела Младенова Борисова – ОУ „ Иван Вазов“гр.Берковица |
II място |
III-та група |
Магдалена Димова Димова- Школа“КОЛОРИТ“ при ОНЧ „Заря-1858“ |
II място |
III-та група |
Магдалена –Анна Евгениева Йосифова- ЦПЛР- Център за изкуства, култура и образование „София“ |
I място |
III-та група |
Андреа Тихомирова Михайлова- НУИ“ Панайот Пипков“ гр.Плевен |
III място |
IV-ра група |
Андон Иванов Андонов- СУ Св.Св.“Кирил и Методий“ гр.Средец |
II място |
IV-ра група |
Симона Веселинова Тонева- Школа „Арт Попово“ гр.Попово |
I място |
IV-ра група |
Симона Станиславова Илиева - ЦПЛР- Център за изкуства, култура и образование „София“ |
I място |
IV-ра група |
Страхил Тодоров Банков- НУИ“ Панайот Пипков“ гр.Плевен |
Журирал: Марин Димов, Сергей Стоилов, Красимир Иванов- художник, Росица Алексиева –художник
Жанр “Фотография“
МЯСТО |
ВЪЗРАСТОВА ГРУПА |
КЛАСИРАН УЧАСНИК |
III място |
I-ра група |
Ясен Ивайлов Златев -снимка „ Цветовете на река Младежка“ -ОДК-гр.Ямбол,клуб "Художествена фотография" |
II място |
I-ра група |
Катерина Николаева Дякова- снимка „Чистата вода на Странджа“ - ОУ"Стефан Караджа",гр.Варна |
I място |
I-ра група |
Дивна Желязкова Железчева снимка –„Дивна“- НУМСИ"проф.Панчо Владигеров |
III място |
II-ра група |
Елена Емилова Георгиева- снимка „Мост над река Младежка“-СУ"Любен Каравелов",гр.Несебър |
III място |
II-ра група |
Преслав Николаев Дяков- снимка „По чудната екопътека на Странджа“- ОУ''Стефан Караджа",гр.Варна |
II място |
II-ра група |
Елена Стефанова Диханова снимка- „Странджа“- СУ"Н.Й.Вапцаров",гр.Царево |
I място |
II-ра група |
Радослава Здравкова Георгиева –снимка „Странджа“-СУ"Н.Й.Вапцаров",гр.Царево |
I място |
II-ра група |
Габриела Кирилова Стоянова снимка- „село Велика“- СУ"Н.Й.Вапцаров",гр.Царево |
I място |
III-та група |
Елена Николаева Дякова снимка- Чудните села в Странджа, ГПЧЕ''Йоан Екзарх",гр.Варна |
Журирал: Живко Батакчиев ,Ваня Костадинова-Фотографи
Награда поощрителна:
- Жаклин Жулиен Петрова - снимка“ Лилав свят“ - 4 ОУ "Кирил Христов" гр.Стара Загора
- Теодора Пламенова Георгиева- снимка „Индипасха“ ОУ"Добри Чинтулов"
Комисия:
Председател: инж. Иван Жабов …………………
Членове:
- Сергей Стоилов ………………….
- Марин Димов ………………….
- Красимир Иванов ………………….
- Росица Алексиева ………………….
- Живко Батакчиев ………………….
- Ваня Костадинова ………………….
Ресурси: